Reklama
Reklama

Przebudowa Wierzbięcic od poniedziałku: zobacz, jak będzie wyglądać organizacja ruchu

fot. PIM

W poniedziałek, 17 sierpnia, rozpocznie się przebudowa torowiska na ulicy Wierzbięcice.

Zmiany w organizacji ruchu zostaną tu wprowadzone wcześniej, bo już w piątek, 14 sierpnia. - Podczas pierwszego etapu prowadzenia robót, na odcinku od dawnego dworca PKS do skrzyżowania z ul. 28 Czerwca 1956 r., ul. Wierzbięcice będzie ulicą jednokierunkową. Poruszać się nią będą mogły pojazdy jadące od centrum w kierunku ulic 28 Czerwca 1956 r. oraz Górna Wilda. Pojazdy zmierzające w kierunku przeciwnym zostaną poprowadzone objazdem przez ulice Przemysłową, Wujka i Przemysła II - informują Poznańskie Inwestycje Miejskie.

Interesujesz się zdrowym odżywianiem? Chcesz zostać dietetykiem? Nie zwlekaj! Rekrutacja trwa.
REKLAMA

- Na ulicach Niedziałkowskiego, Świętego Czesława, Żupańskiego i Spychalskiego - prostopadłych, krzyżujących się z ul. Wierzbięcice - ruch zostanie utrzymany, a kierowcy pierwszych tygodniach przebudowy będą mieli umożliwiony przejazd przez skrzyżowanie, które będzie znajdowało się na obszarze budowy. Ul. Wujka, po wschodniej stronie (po stronie Oddziału Paszportów Wielkopolskiego Urzędu Wojewódzkiego), stanie się na czas prowadzenia robót ulicą bez przejazdu. Kierowcy nie będą mogli wjechać na tę stronę jej skrzyżowania z ul. Wierzbięcice - dodają.

Zgodnie z wcześniejszymi zapowiedziami, od poniedziałku po Wierzbięcicach nie będą kursować tramwaje i autobusy. Zostaną skierowane objazdami.

Reklama

Najczęściej czytane w tym tygodniu

Dziś w Poznaniu

19℃
8℃
Poziom opadów:
0 mm
Wiatr do:
8 km
Stan powietrza
PM2.5
14.43 μg/m3
Dobry
Zobacz pogodę na jutro