Reklama
Reklama

Kolejne zmiany w komunikacji: będzie więcej kursów autobusów i tramwajów

fot. ZTM

W miarę znoszenia obostrzeń w stronę normalności zmierza również poznańska komunikacja miejska.

Informowaliśmy już o zmianach, które zostaną wprowadzone od najbliższego poniedziałku. chodzi m.in. o powrót tramwajów linii numer 2, a więcej na ten temat można przeczytać tutaj.

Interesujesz się zdrowym odżywianiem? Chcesz zostać dietetykiem? Nie zwlekaj! Rekrutacja trwa.
REKLAMA

Już teraz wiemy, że kolejnych nowinek można spodziewać się tydzień później, czyli 1 czerwca. Szczegóły podał w swoim komunikacie Zarząd Transportu Miejskiego.

Zmiany obowiązujące od 1 czerwca:

Linia nr 4 - wznowienie kursów w dni robocze poza szczytem co 20 minut (w godzinach szczytu linia kursuje od 18 maja co 24 minuty i jest zsynchronizowana z linią nr 3) oraz w weekendy

Linia nr 201 - wznowienie kursów we wszystkie dni tygodnia (także w noce z poniedziałku na wtorek) co 30 minut (bez wzmocnień weekendowych)

Linia nr 145 - wznowienie kursów na stałej trasie, we wszystkie dni tygodnia, w dni robocze według sobotniego rozkładu jazdy

Linia nr 146 - w godz. 10:00 - 20:00 we wszystkie dni tygodnia trasa zostanie wydłużona do Strzeszynka, dodatkowo w niedziele i święta obowiązywać będzie sobotni rozkład jazdy

Linia nr 157 - wznowienie kursów na stałej trasie, we wszystkie dni tygodnia (w dni robocze według sobotniego rozkładu jazdy)

Linia nr 194 - wznowienie kursów na stałej trasie, we wszystkie dni tygodnia (w dni robocze według sobotniego rozkładu jazdy)

Linia nr T21 - linia zawieszona

Linia nr 232 - wznowienie kursów na stałej trasie

Linia nr 235 - wznowienie kursów na stałej trasie

Reklama

Najczęściej czytane w tym tygodniu

Dziś w Poznaniu

18℃
6℃
Poziom opadów:
0 mm
Wiatr do:
9 km
Stan powietrza
PM2.5
5.38 μg/m3
Bardzo dobry
Zobacz pogodę na jutro